26-а Маштабна Битва Проектів

24-го березня 2015 спеціально для ініціаторів проектів, авторів ідей, ФАУНДЕР і власників цікавих і проривних проектів STARTUP.UA організовує чергову масштабну «Битву Проектів» в Києві. Більше 10 експертів Битви і близько 100 гостей, серед яких власники і топ-менеджери провідних компаній стануть суддями Битви.

Битва пройде в 2 етапи:

- До 21.03 всі майбутні учасники Битви, які хочуть презентувати свій проект на Битві, подають заявку на участь у «Битві Проектів». Тільки 15 проектів зможуть взяти участь!

- 24.03 з 17.00 до 20.00 всі учасники Битви коротко презентують свої проекти (міні-презентації по 3 хв.) Перед експертами Битви і отримують оцінки і рекомендації по проектам.

Крім експертів Битви, за проекти зможуть голосувати гості заходу. Переможцями Битви стануть 2 проекти, які набрали найбільшу кількість балів за фактом презентації. Один з них - це учасник Битви, що зайняв 1 місце за результатами голосування експертів, а другий - зайняв 1 місце за результатами голосування гостей.

Реєстрація гостей >>

Участь для гостей Битви - безкоштовне!

Подача проектів для презентації >>

Реєстраційний внесок за участь у «Битві Проектів» для авторів проектів:

• При оплаті до 8 березня - 400 гривень;
  • При оплаті до 18 березня - 450 гривень;
  • При оплаті після 18 березня - 500 гривень.

Місце і дата проведення заходу:

24 березня 2015
Університет КРОК