Відбувся День відкритих дверей

25 квітня 2015 року в Інституті магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету економіки та права «КРОК» відбувся День відкритих дверей. Проводилися такі майстер-класи:

Під час майстер-класу «Управління бізнесом через проекти» велася он-лайн трансляція, тож зареєстровані учасники, які не змогли потрапити на День відкритих дверей, мали змогу взяти участь у майстер-класі в режимі он-лайн. Запис майстер-класу.

Учасники майстер-класу «Управління змінами в бізнесі» змогли дізнатися, чому «Управління змінами» є необхідним для менеджерів сучасних компаній, розглянули стратегії та приклади моделей «Управління змінами», сприятливі й несприятливі чинники змін. Теоретичні положення change management на майстер-класі підкріплювалися прикладами з практики та вирішенням практичних кейсів. З детальною інформацією про майстер-клас «Управління змінами в бізнесі» Ви зможете ознайомитися.

Взяти участь у майстер-класі «Інноваційне бізнес-моделювання» прийшли вже доволі досвідчені підприємці, які хочуть або радикально змінити свій бізнес, або запустити новий. Відмінними особливостями цього майстер-класу є вузька специфіка та фокус на застосуванні інструменту управління, за допомогою якого відбувається пошук максимального позитивного грошового потоку. На майстер-класі кожен учасник мав змогу виявити та обговорити основні фактори, які створюють цінність продукту, а також переконатися в тому, що у сьогоднішньому бізнесі інновації в технологіях, способах управління і маркетингу дозволяють радикальним чином переглянути й перебудувати бізнес, зробити його високотехнологічним.