КРОК знову серед лідерів!

1 червня Міжнародний, суспільно-політичний тижневик «Дзеркало тижня» опублікував результати щорічного академічного рейтингу «Топ-200 Україна». Це масштабний проект, що поєднує в собі міжнародні та національні підходи до оцінювання діяльності вишів України.

Академічний рейтинг «Топ-200 Україна» формується враховуючи чотири комплексні показники: експертне оцінювання представниками ринку праці діяльності навчального закладу та його академічна репутація, якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання, присутність в глобальному інформаційному просторі (в т.ч. враховуючи рейтинг Webometrics).
Приємно повідомити, що Університет «КРОК» цього року знову потрапив в трійку кращих недержавних ВНЗ країни. Вітаємо та бажаємо нових перемог і звершень!

Переглянути інформацію на сайті видання:dt.ua/EDUCATION/akademichniy_reyting_universitetiv_top-200_ukrayina-103116.html