Літнє стажування студентів програми МВА на Мальті


З 30 червня по 7 липня 2012 року група студентів Інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти, взяла участь у літньому зарубіжному стажуванні на Мальті, яка є  членом Європейського союзу. Стажування проходило на базі Мальтійського державного університету в м. Мзіда. У процесі стажування студенти взяли у  часть в дискусіях по проекту будівництва суперсучасного національного мальтійського госпіталю (проект вартістю 600 млн. Євро), розглянули особливості його управління, побудови проектних команд, взяли участь у кейсах і розробили командні презентації щодо створення служби прогнозування та реагування на надзвичайні ситуації на острові Мальта. 

Також студенти взяли участь в розгляді таких тем, як «Особливості фінансового менеджменту з застосуванням сучасних ІТ-технологій», яка проводилась на базі найбільшого в Європі HSBC банку, «Особливості фінансового ринку Мальти», «Креативний і інноваційний менеджмент», «Використання сучасних джерел енергії, зелена енергетика »та ряд інших. Цікавими були відвідини сучасних банків, промислових підприємств, діючих середніх і малих бізнесів, де студенти змогли ознайомитися з особливостями менеджменту та фінансування таких бізнесів. Зокрема, були відвідування американських виробничих компаній "МЕTHOD" і "PLAYMOBIL", а також мальтійської скляної фабрики. Крім того, студенти взяли участь в культурних, історичних та оздоровчих заходах програми. 
В результаті стажування слухачі програми МВА отримали додаткові практичні знання про нові технології проектного управління бізнесом та можливості їх застосування для підвищення ефективності власного бізнесу.

<- Назад до: Новини Інституту