Вручення дипломів студентам з Білорусі

19 травня літню серію випусків 2012 року відкрила урочиста церемонія вручення дипломів магістрів з адміністративного менеджменту студентам з Білорусі, які навчалися в рамках спільного освітнього проекту Інституту підприємницької діяльності (м.Мінськ, Республіка Білорусь) та Університету "КРОК" (м.Київ, Україна).

В церемонії взяли участь перший проректор Олег Ігорович Шаров, директор Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Світлана Максимівна Піддубна, директор центру міжнародних освітніх проектів Ірина Валентинівна Сингаївська, завідувач кафедри маркетингу та менеджменту Інституту підприємницької діяльності Наталія Володимирівна Киреєнко, доцент кафедри менеджменту і маркетингу Університету "КРОК" Лариса Петрівна Піддубна.

На честь випускників звучали гімни Республіки Білорусь та України, вітальні промови, напутні слова. З відповіддю на ці слова виступили, завідувач кафедри маркетингу та менеджменту Інституту підприємницької діяльності м.Мінськ (Білорусь) та староста групи.

За традицією випускникам, крім державних дипломів, були вручені Дипломи Університету "КРОК", а кращого студента випуску - Шуляка Сергія Юрійовича – було нагорджено пам'ятним годинником з символікою КРОКу, за велику організаторську роботу з групою студентів Інституту підприємницької діяльності.