Popup телефоны – mobile

(044) 453-20-89455-56-90455-57-12 (внутр. 265) – підвищення кваліфікації,
(044) 455-69-79 (внутр. 234) – магістерська підготовка

Університет «КРОК» – лідер серед приватних ЗВО в рейтингу uniRank University Ranking!

Опубликовано: 23.02.2021 в 11:05

Автор:

Категории: Новини інституту

Університет «КРОК» – лідер серед приватних ЗВО (uniRank University Ranking)!

Згідно з результатами рейтингу uniRank University Ranking (провідним міжнародним каталогом вищої освіти та пошуковою системою, що містить огляди і рейтинги більш 13600 офіційно визнаних університетів і коледжів у 200-сот країнах) наш Університет став лідером серед приватних навчальних закладів України.

Автори Інтернет-рейтингу відзначають, що його результати покликані допомагати студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки певний вуз є популярним в тій чи іншій країні. Для цього в рейтингу uniRank використовуються незалежні вебометричні показники, що характеризують відвідуваність сайтів ЗВО та згадуваність вузу в мережі Інтернет.

Пишаємося, що цього року згідно рейтингу заснованого на веб-присутності були отримані наступні резуальти:

• 31 (із 200) місце в Україні
  • 14 (із 35) місце у Київській області

і популярності соціальних мереж:

Пишаємося тим, що наші соціальні мережі і загалом інтернет-присутність були оцінені на досить високому рівні.

Далі вище, далі більше!